top of page

KRAKOWSKA GRUPA FILMOWA // AP FILMS

AP Films  to krakowski zespół młodych i pełnych pasji filmowców  z pięcioletnim doświadczeniem. Robimy to co kochamy najbardziej - TWORZYMY! Specjalizujemy się w robieniu filmów wysokiej jakości, pełnych energii i dynamiki.

Pozwól nam zmienić Twoje marzenie w film🎬

O NAS
ZESPÓŁ

// POZNAJ ZESPÓŁ //

ALEK

// REŻYSER //

WOJTEK

// OPERATOR //

KAMIL

// REŻYSER KREATYWNY //

JONASZ
// CONTENT CREATOR //

Kocham to co robię! Uwielbiam robić filmy, które dostarczają ludziom rozrywki. Przede wszystkim stawiam na energię - przekazywanie jej z filmu na widza i sprawianie, żeby chciał więcej!

Praca ze mną zaczyna się od przyjemnej komunikacji, a kończy dobrymi wynikami! Jestem gotowy na nowe wyzwania i chciałbym Ci pomóc z realizacją filmów, które będą doceniane przez wiele osób.

Dla mnie liczy się jakość. Zależy

mi na precyzji, symetrii i czystości

ujęć. Światło nie może przejmować kontroli nad obrazem, musi być naturalne, wyraźne, lecz nie rozpraszające. Mniej znaczy więcej.

Przekładanie czyjegoś pomysłu na rzecz, którą można zobaczyć jest tym, co najbardziej lubię w świecie filmu. Zwracam uwagę na każdy detal i dbam o to, aby wszystko wyglądało idealnie.

USŁUGI

// USŁUGI //

Produkcja filmów

PRODUKCJA FILMÓW

Social media marketing

SOCIAL MEDIA MARKETING

Niezależnie od tego, czy jest to reklama, film promocyjny, teledysk - NAKRĘCIMY GO DLA CIEBIE! Bierzemy Twój pomysł bądź tworzymy go od podstaw. Następnie przemieniamy go w profesjonalną produkcję filmową, która skutkuje w nowym wideo pokazującym Twoją firmę, produkt, bądź Twoją pracę w najlepszym świetle 🌟

W 2021, Facebook i Instagram to najlepsze miejsca do reklamowania.  Nie ważne czy chcesz sprzedawać więcej produktów, przyciągnąć

więcej ludzi do swojej firmy czy mieć więcej polubień i obserwującychFB i IG to najlepsze narzędzie, aby to zrobić. Pomożemy Ci podnieść poziom social mediów i rozwinąć Twój biznes.

// PORTFOLIO //

PORTFOLIO
PRINOTH
AIRTIC - Wspornik składany
SELLBUYK
ArtDent - Higienizacja
Revolution Hockey Camp
Reklama na galę PUNCHDOWN 4
VICI CLINIC
COCO GLAM
KCRI - Clinical research
UJ - Fizjoterapia
Silesia X Golf Cup
Bezpłatna wycena projektu!
Napisz lub zadzwoń 

Dziękujemy za przesłanie!

Kontakt
bottom of page