top of page

Jesteś filmowcem? A może chcesz nim zostać? Jeśli masz trochę pytań, albo potrzebujesz porady - to jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj godzinną konsultację, na której pogadamy o czymkolwiek chcesz. Sprzęt, produkcja, organizacja planu, biznes, mental, kreatywność. 

Z czym Ci możemy pomóc?

Sprawy związane ze sprzętem i technikami filmowymi. Począwszy od wyboru kamery czy omówienia podstaw filmowania, po efekty montażowe i analizę ujęć. 

Czasami może być tak, że nie wiesz gdzie podziała się wena i ciężko znaleźć inspirację...  znamy ten ból... Możemy się z Tobą podzielić tym co podziałało na nas i poprawiło kreatywność i ogólno-pojęty mental.   

Organizacja planu, biznes czy produktywność w branży kreatywnej. Usprawnienie bądź stworzenie procesów i systemów produkcyjnych to coś z czym pomożemy.

I cokolwiek co nie zostało opisane, ale chcesz usłyszeć na ten temat opinię i nasze zdanie i myślisz, że może Ci to pomóc - to śmiało, zarezerwuj termin a jeśli nie nasze odpowiedzi nie spełnią Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci 100% środków.

Kalendarz kosnultacja

1h konsultacja online z AP Films

  • wybierz dogodny dla Ciebie termin 📅

  • rozmawiamy o czym chcesz 🌌

  • jeśli nie będzie satysfakcji z Twojej strony - zwracamy 100% kosztów 💸

  • wystawiamy fakturę VAT (napisz w wiadomości) 📄

  • skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia 🎯

Po tym jak zarezerwujesz, wszystkie informacje dotyczące naszego spotkania wyślemy Ci mailem ;)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz do nas na: kontakt@apfilms.pl

2ND BUTTON

249,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 349,00 zł

bottom of page