1/2

ALEK // REŻYSER //

Kocham to co robię! Uwielbiam robić filmy, które dostarczają ludziom rozrywki. Przede wszystkim stawiam na energię - przekazywanie jej z filmu na widza i sprawianie, żeby chciał więcej! Po nagraniach uciekam na siłownie bądź gdzieś gdzie mogę aktywnie spędzić czas! Narty, windsurfing albo trip po Krakowie na Onewheelu - mojej dziwnej, jednokołowej, elektrycznej desce😆

WOJTEK // OPERATOR //

Dla mnie liczy się jakość. Zależy mi na precyzji, symetrii i czystości ujęć. Światło nie może przejmować kontroli nad obrazem, musi być naturalne, wyraźne, lecz nie rozpraszające. Mniej znaczy więcej. Poza filmem jestem ogromnym fanem motoryzacji! Klimat, esencja to to co uwielbiam w samochodach. Sam posiadam Mazdę MX-5, której używam na codzień. Filmy z udziałem samochodów są dla mnie najbardziej ekscytujące.

1/2
1/2

KAMIL // REŻYSER KREATYWNY //

Przekładanie czyjegoś pomysłu na rzecz, którą można zobaczyć jest tym, co najbardziej lubię w świecie filmu. Zwracam uwagę na każdy detal i dbam o to, aby wszystko wyglądało idealnie. Między planami filmowymi studiuję i rozwijam swoją pasję jaką jest golf🏌️‍♂️ Lubię widzieć progres ciężkiej pracy jaką w niego wkładam, rywalizację, prestiż no i czas spędzony aktywnie na świeżym powietrzu.

JONASZ // TWÓRCA //

Praca ze mną zaczyna się od przyjemnej komunikacji, a kończy dobrymi wynikami! Jestem gotowy na nowe wyzwania i chciałbym Ci pomóc z realizacją filmów, które będą doceniane przez wiele osób. Mam tu mało zdjęć ponieważ sam je robię😅 Jak już mam okazję odłożyć aparat to sięgam po dobrą książkę o rozwoju osobistym, planuje podróże bądź uprawiam sport w każdej postaci.

1/1